Skip to main content

Nygårdsveien 24, 1423 Ski
Tlf: 66 81 35 50
Åpningstider: 08:00-16:00, man-fre

Adigo Mekatronikk

Øyvind Overskeid

Partner/daglig leder
Cand. mag informatikk
Ing. bygg/anlegg

mail: oo@adigo.no
mob: 900 32 047

Trygve Kvarme

Økonomisjef
M.Sc. Regnskap og finans

mail: trygve.kvarme@adigo.no
mob: 464 09 781

Frode Urdal

Gruppeleder Robotikk
M.Sc. Kybernetikk

mail: fu@adigo.no
mob: 959 90 737

Eirik Guttulsrud

Gruppeleder Mekanikk
M.Sc. Industriell design

mail: eg@adigo.no
mob: 472 54 910

Berit Reiakvam

Regnskap/Administrasjon

mail: berit.reiakvam@adigo.no
mob: 950 67 197

Bård Svendsen

Produksjonssjef

mail: bard.svendsen@adigo.no
mob: 916 00 802

Adam Szpak

Prototyping & Testing
M.Sc. Maskin

mail: adam@adigo.no
mob: 949 77 044

Eduardo Picano

Produktutvikler
B.Sc. Maskin

mail: eduardo.picano@adigo.no
mob: 469 56 689

Halvard Kopperdal

Halvard Kopperdal

Produktutvikler
M.Sc. Maskin

mail: halvard.kopperdal@adigo.no
mob: 986 65 155

Laksiya Balasubramaniam

Produktutvikler
M.Sc. Kybernetikk

mail: laksiya.balasubramaniam@adigo.no
mob: 994 97 051

Luis Morais

Produktutvikler
M.Sc. Dataingeniør

mail: luis.morais@adigo.no
mob: 465 82 440

Torstein Rotevatn

Produktutvikler
M.Sc. Kybernetikk

mail: torstein.rotevatn@adigo.no
mob: 959 78 086

Dastan Cardo Sleyman

Automatiker

mail: dastan.sleyman@adigo.no
mob: 974 11 878

Nicholas Braaten

Produktutvikler
M.Sc. Kybernetikk

mail: nicholas.braaten@adigo.no
mob: 974 19 080

Ole Anders Riiser

Produktutvikler
B.Sc. Elektronikk - kybernetikk

mail: ole.riiser@adigo.no
mob: 480 24 862

Peter Magnus Skarbø

Sr. Produktutvikler
M.Sc. Industriell Design

mail: pms@adigo.no
mob: 482 20 140

Terje Brandshaug

Produktutvikler
M.Sc. Maskin

mail: tb@adigo.no
mob: 905 35 755

Lotte Grøttå

Produktutvikler
M.Sc. Kybernetikk
B.Sc. Maskin

mail: lotte.grotta@adigo.no
mob: 473 58 133

Aslak Espeland

Produktutvikler
M.Sc. Maskin

mail: aslak.espeland@adigo.no
mob: 994 87 770

Morten Lie

Produktutvikler
M.Sc. Kybernetikk

mail: morten.lie@adigo.no
mob: 480 85 598

Hanne Lill Thuresson

Industridesigner
B.Des. Industriell Design

mail: hanne.thuresson@adigo.no
mob: 941 88 191

André Ødegårdstuen

Produktutvikler
M.Sc. Fysikk

mail: andre.odegardstuen@adigo.no
mob: 936 45 716

Rune Skogvoll

Produktutvikler
M.Sc. Kybernetikk

mail: rune.skogvoll@adigo.no
mob: 938 43 175

Tore Meberg

Tore Meberg

Produktutvikler
M.Sc. Mekatronikk

mail: tore.meberg@adigo.no
mob: 958 27 232

Rune Østigård

Produktutvikler
B.Sc. Maskin

mail: rune.ostigard@adigo.no
mob: 466 46 404

Magnus Thomas

CNC-operatør

mail: magnus.thomas@adigo.no
mob: 976 46 447

Håkon Andersen

Montasje
Produksjon

mail: hakon.andersen@adigo.no
mob: 970 00 667

Trond Wærnes

Montasje
Produksjon

mail: trond.waernes@adigo.no
mob: 411 23 736

Terje Nystuen

Verkstedmedarbeider

mail: terje.nystuen@adigo.no
mob: 977 38 064

Produksjon

For produksjon av plate- og maskinerte deler kontakt production@adigo.no